trende

Grafik Tasarım (LOGO)

Grafik Tasarım (LOGO)

Antalya’nın Gözdesi: Cososyal Dijital Medya Ajansı’yla Grafik ve Logo Tasarımında Yaratıcılığa Yolculuk

Grafik Tasarımda Profesyonel Ajans

Grafik tasarım, markanız için en etkili pazarlama ve tanıtım yöntemlerine mi ihtiyacınız var? Cososyal Ajans grafik tasarım noktasında profesyonel desteği ile sizlere bu alanda hizmet sunuyor. Kaliteli görsel etkiyi elde etmek için yapmanız gereken ise sadece bizimle iletişime geçmek!

Markanızın farkını ortaya koymak ve yaratıcı gücün sınırlarını zorlamak adına gerçekleştirilen tüm çalışmalarda farklı olduğunuzu tüm dünyaya gösterebilme şansını elde edeceksiniz.

Cososyal Dijital Medya Ajansı’nın Grafik Tasarımı Hizmetleri:
 1. Grafik Tasarımı: Cososyal Dijital Medya Ajansı, işletmeler için çarpıcı ve özgün grafik tasarımlar oluşturur. Web siteleri, sosyal medya görselleri, broşürler, afişler ve daha fazlası için profesyonel çözümler sunar.
 2. Kurumsal Kimlik Tasarımı: İşletmelerin benzersiz bir kurumsal kimlik oluşturmasına yardımcı olur. Logo tasarımı, renk paleti ve marka yönergeleri oluşturur.
 3. Reklam Kampanyaları: Görsel olarak çekici reklam kampanyaları tasarlar ve işletmelerin hedef kitlelerine etkili bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olur.
 4. Ambalaj Tasarımı: Ürün ambalajlarını çarpıcı şekilde tasarlar, ürünlerin raf üzerinde dikkat çekmesini sağlar.
Neden Grafik Tasarım Desteği Almalısınız?

Grafik tasarımın genel amacı belirli bir mesajı iletmektir. Hayal gücünüze bağlı olarak aklınızda oluşan fikirleri tasarlayabilmenizi, dijital veya yazılı ortama aktarabilmenizi sağlar. Grafik tasarımın amacı, doğru mesajı, doğru hedef kitleye, doğru şekilde ulaştırmaktır.

Sistematik ve yaratıcı bir plan dâhilinde, semboller ve sözcüklerin kullanılmasıyla beraber belirli hedeflere ulaşmayı ve de bir sorunu çözmeyi hedefler. Görsel iletişim ve çeşitli grafik araçlarını kullanarak fikir ve kavramların estetik bir şekilde ifade edilmesini sağlar.

Hedef kitleye ulaşmanın ve doğru mesajı vermenin en etkili yollarından biridir. Çünkü insanlar gördükleri karelerin yüzde seksenlik bir kısmını hafızalarında barındırır ve unutmazlar. Bu da etkili bir reklam ve bilinirlik kampanyası için hedeflenen başarıyı getirecektir.

Cososyal Ajans olarak anlatılmak istenen mesajı doğru şekilde yansıtmak, içeriğin konuya, hedef kitleye, ürün ya da hizmete uygun olmasını sağlamaktayız.  

Hizmet Özellikleri
 • Grafik Tasarımı
 • Kurumsal Kimlik Tasarımı
 • Reklam Kampanyaları
 • Ambalaj Tasarımı
Foto Galeri
grafik-tasarim
Cososyal Dijital Medya Ajansı’nın Logo Tasarımı Hizmetleri:
 1. Özgün Logo Tasarımı: Her işletmenin benzersizliğini yansıtan logo tasarımları oluşturur. Logolar, işletmelerin kimliklerini ve değerlerini temsil eder.
 2. Logo Yeniden Tasarımı: Var olan logoları modernize eder ve günceller, böylece işletmeler zamanla değişen ihtiyaçlere ayak uydurabilir.
 3. Marka Uyumu: Logo tasarımını, işletmelerin genel marka kimliği ve mesajıyla uyumlu hale getirir.
Sıkça Sorulanlar
Neden Cososyal Ajans’ı Tercih Etmeliyim?

Cososyal Ajans, kurumsal profesyonellikte ve sistemli bir çalışma sistemine sahiptir. Doğru iletişim ile çalışma sürecinde ve tüm projelerinde hedeflenen başarıya yönelik planlamalar yapılır. Öncelik verilen müşteri memnuniyeti ve kapsamlı bilgi akışının doğru sağlanmasıdır.
Hem profesyonel boyutta talep edilen başarıyı yakalamak hem de arzu edilen görünümü oluşturmak hedeflenir.
Alanında profesyonel ve tecrübeli çalışma ekibimiz, Cososyal Ajans bünyesinde kurumsal başarılarınızın artmasına yönelik çeşitli çalışmalar yürütürler. Bu bağlamda Cososyal Ajans’ı seçerek, sizde markanızı görünür hale getirebilirsiniz.

Bu Alanda Neler Yapıyorsunuz?

Cososyal Ajans ekibi olarak video tasarım, 3d tasarım, modelleme ve çizim, dergi ve katalog tasarım, web site yönetimi ve tasarımı, özgün içerik üretimi, sosyal medya yönetimi, özgün seo çalışması, reklam kampanyaları oluşturma, kurumsal tasarımlar ve logolar hazırlama alanlarında en iyi faaliyetleri yürütmekteyiz.

Grafik Tasarımı Ne Kadar Sürüyor?

Tasarım işlemleri projeden projede değişkenlik gösteren bir hazırlık aşamasına tabii tutulur. Proje değerlendirmesi esnasında bu süreç net bir şeklide ortaya çıkacaktır. Bu sürecin özel değerlendirmeye tabi tutulması da en sağlıklı yöntemdir.

İletişim
Cososyal Dijital Medya Ajansı ile Çalışmanın Avantajları
 • Yaratıcı Yetenekler: Cososyal Dijital Medya Ajansı, yaratıcı ve deneyimli bir ekip sunar, işletmelerin görsel ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için tasarlanmış çözümler sunar.
 • Müşteri Odaklılık: Her projeye müşteri odaklı bir yaklaşım benimserler ve işletmelerin ihtiyaçlarını anlayarak tasarımlarını ona göre şekillendirirler.
 • Sonuç Odaklılık: Cososyal Dijital Medya Ajansı, işletmelerin başarılarını önemser ve görsel tasarımlarının işletmelere olumlu katkılar yapmasını hedefler.
Grafik Tasarım Fiyat Aralığı Nasıldır?

Grafik Tasarım sanat ve bilişimin teknik detaylarla birlikte sunulduğu bir çalışma alanıdır. Vitrini dolduran çalışmalar ile markanız ve kimliğiniz daha iyi görünür, hatırlanır ve bilinir.  Grafik tasarım fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen bireylerin öncelikle bilmesi gereken nokta sabit bir tek fiyat politikasının olmadığıdır.

Kurumsal kimlik çalışmaları için hazırlanacak grafik tasarım fiyatları ile sosyal medya grafik tasarım fiyatları değişiklik gösterir. Detaylı bilgi için mutlaka Cososyal Ajans ile iletişime geçmenizi ve bilgi almanızı öneririz.

Cososyal Dijital Medya Ajansı’yla Grafik ve Logo Tasarımında Yaratıcılığa Yolculuk
Antalya’da işletme sahibiyseniz veya şehirde faaliyet gösteriyorsanız, Cososyal Dijital Medya Ajansı’nın grafik tasarım ve logo tasarımı hizmetlerine göz atmalısınız.

Antalya, Türkiye’nin güzel sahil şehirlerinden biridir ve bu güzel şehirde işletmelerin online varlıklarını güçlendirmeleri gerekmektedir. Arama motoru optimizasyonu (SEO), yerel işletmelerin, özellikle de Cososyal Dijital Medya Ajansı gibi dijital pazarlama uzmanlarının Antalya’da başarılı olmalarına yardımcı olabilir

Hizmet Teklif Formu

  13.10.2021
  278
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Müşteri Temsilcisi
  Müşteri Temsilcisi
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?