Grafik Tasarım

Grafik Tasarım
Grafik Tasarımda Profesyonel Ajans

Grafik tasarım, markanız için en etkili pazarlama ve tanıtım yöntemlerine mi ihtiyacınız var? Cososyal Ajans grafik tasarım noktasında profesyonel desteği ile sizlere bu alanda hizmet sunuyor. Kaliteli görsel etkiyi elde etmek için yapmanız gereken ise sadece bizimle iletişime geçmek!

Markanızın farkını ortaya koymak ve yaratıcı gücün sınırlarını zorlamak adına gerçekleştirilen tüm çalışmalarda farklı olduğunuzu tüm dünyaya gösterebilme şansını elde edeceksiniz.

Birlikte adım adım grafik tasarım evrelerini inceleyelim ve sizler de bu doğrultuda bizimle gerçekleştireceğiniz çalışmada bilgi ve özveri unsurlarını tanıyın istiyoruz. Hazırsanız başlayalım;

Bir iletiyi yazılı veya görsel yoluyla, belirlenen bir hedef kitleye ulaştırmak için yapılan, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak tasarlanan afiş, ilan tahtası, dergi, logo, kitap, film tasarımı, animasyon gibi yaratıcılık gerektiren tasarımlar grafik tasarım alanında yer alır.

Grafik tasarım kendi bünyesinde, denge, vurgulama, karşıtlık, hizalama, hareket, oran, tekrarlama, yakınlık ve birlik gibi belirli sanatsal ölçütleri bulunmaktadır. Tasarım yapılırken bu grafik tasarım öğelerine dikkat edilerek oluşturulmalıdır.

Grafik tasarımı, yeteneğin, hayal gücü ile birleşerek düşünce, fikir veya iletilmesi istenen mesajın, teknoloji yardımıyla sergilenme sanatıdır. Dijital çözümlerin arasında oldukça geniş bir yer kaplayan grafik tasarım ile tüm projelerde etkili bir sunum elde edilebilmektedir.

İçeriğin en önemli olduğu dijital devirlerden birini yaşıyoruz, bu yüzden görselden, yazıya her alanda ince işlenmiş içeriklere ihtiyacımız var.

Grafik tasarım kurumsal kimlik inşasından sosyal medya yönetimi için hazırlanacak postlara ve kreatife çalışmalara kadar birçok alanda kendine yer edinmiş bir dijital unsur olarak karşımıza çıkmaktadır.

Elbette grafik tasarımın gücünü arkamıza alırken bunu da profesyonel bir şekilde gerçekleştirmeliyiz. Bu doğrultuda Cososyal Ajans sizlere hizmet vermekten ve destek sağlamaktan onur duymaktadır.

Profesyonel kişiler tarafından grafik tasarım yaptırmak istiyorsanız, Cososyal Ajans sizler için kapsamlı bir hizmet alanı ve etkili çözümler üretmek için çalışıyor mutlaka bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Neden Grafik Tasarım Desteği Almalısınız?

Grafik tasarımın genel amacı belirli bir mesajı iletmektir. Hayal gücünüze bağlı olarak aklınızda oluşan fikirleri tasarlayabilmenizi, dijital veya yazılı ortama aktarabilmenizi sağlar. Grafik tasarımın amacı, doğru mesajı, doğru hedef kitleye, doğru şekilde ulaştırmaktır.

Sistematik ve yaratıcı bir plan dâhilinde, semboller ve sözcüklerin kullanılmasıyla beraber belirli hedeflere ulaşmayı ve de bir sorunu çözmeyi hedefler. Görsel iletişim ve çeşitli grafik araçlarını kullanarak fikir ve kavramların estetik bir şekilde ifade edilmesini sağlar.

Hedef kitleye ulaşmanın ve doğru mesajı vermenin en etkili yollarından biridir. Çünkü insanlar gördükleri karelerin yüzde seksenlik bir kısmını hafızalarında barındırır ve unutmazlar. Bu da etkili bir reklam ve bilinirlik kampanyası için hedeflenen başarıyı getirecektir.

Cososyal Ajans olarak anlatılmak istenen mesajı doğru şekilde yansıtmak, içeriğin konuya, hedef kitleye, ürün ya da hizmete uygun olmasını sağlamaktayız.  

Hizmet Özellikleri
 • İlgili konuyla alakalı bir ana tema ve kavramını hazırlar.
 • Konunun getirmiş olduğu kavramlara uygun olan görsel düzenlemeleri hazırlar.
 • Tasarımı gerçekleştireceği konu ile ilgili gereken bilgileri toplar ve müşterilerine geri dönüş sağlar.
 • Gerek duyulduğunda film ve fotoğraf çekimlerinde, uygulama içerisindeki estetik düzenlemeleri yapar veya kontrol işini üstlenir.
 • Düzenlenecek ya da basılacak malzemenin tasarım aşamasından yayım ya da basım aşamasına kadar uzanan tasarım sürecini takip eder.
Foto Galeri

Cososyal Ajans’ın tasarım ekibi tüm bu sorumlulukların bilincinde çalışmalar gerçekleştirmektedir. Planlama ve proje aşamasının her adımında dakik ve özverili bir ilerleyiş sağlayan ekibimiz sayesinde sizler de etkili tasarımını gücünü deneyimleyebileceksiniz.

Sıkça Sorulanlar
Neden Cososyal Ajans’ı Tercih Etmeliyim?

Cososyal Ajans, kurumsal profesyonellikte ve sistemli bir çalışma sistemine sahiptir. Doğru iletişim ile çalışma sürecinde ve tüm projelerinde hedeflenen başarıya yönelik planlamalar yapılır. Öncelik verilen müşteri memnuniyeti ve kapsamlı bilgi akışının doğru sağlanmasıdır.
Hem profesyonel boyutta talep edilen başarıyı yakalamak hem de arzu edilen görünümü oluşturmak hedeflenir.
Alanında profesyonel ve tecrübeli çalışma ekibimiz, Cososyal Ajans bünyesinde kurumsal başarılarınızın artmasına yönelik çeşitli çalışmalar yürütürler. Bu bağlamda Cososyal Ajans’ı seçerek, sizde markanızı görünür hale getirebilirsiniz.

Bu Alanda Neler Yapıyorsunuz?

Cososyal Ajans ekibi olarak video tasarım, 3d tasarım, modelleme ve çizim, dergi ve katalog tasarım, web site yönetimi ve tasarımı, özgün içerik üretimi, sosyal medya yönetimi, özgün seo çalışması, reklam kampanyaları oluşturma, kurumsal tasarımlar ve logolar hazırlama alanlarında en iyi faaliyetleri yürütmekteyiz.

Grafik Tasarımı Ne Kadar Sürüyor?

Tasarım işlemleri projeden projede değişkenlik gösteren bir hazırlık aşamasına tabii tutulur. Proje değerlendirmesi esnasında bu süreç net bir şeklide ortaya çıkacaktır. Bu sürecin özel değerlendirmeye tabi tutulması da en sağlıklı yöntemdir.

İletişim
Cososyal Ajans’ta Grafik Tasarımı Çalışanının Yetenekleri

Grafik tasarım hem eğitim hem de yaratıcılık ister. Bu yüzden projelerin inşasında yer alan grafik tasarımcılara özen gösteririz. Bilgiyi etkili bir projeye dönüştürebilme yeteneği Cososyal Ajans’ın en iyi yaptığı işlerden biridir.

Kişinin almış olduğu grafik tasarım eğitiminden sonra çizim ve teknik becerilerinin yanı sıra aşağıda yer alan faktörlerinde olması gerekmektedir;

 • Müşteri ile özetleri değerlendirmek ve müzakere etmek için üst düzey iletişim becerilerine sahip olması.
 • Yarıcı bir yetenek, tasarım tutkusu ve coşkusuna sahip olması.
 • Takımda çalışırken esnek bir yaklaşım göstermesi.
 • Zaman yönetimi becerisi ve tek seferde birkaç proje ile başa çıkabilme isteğinin olması.
 • İyi sunum becerilerine sahip olmasıyla fikirleri müşterilere ve iş arkadaşlarına iyi açıklama ve pazarlama güveni oluşturması.
 • Geri bildirimlere açık olmak ve yarattığı tasarımlarda değişiklik yapmaya istekli olması gerekir.
 • Tasarımların bitiminde detaylara dikkat ve hassasiyet göstermelidir.
Grafik Tasarım Fiyat Aralığı Nasıldır?

Grafik Tasarım sanat ve bilişimin teknik detaylarla birlikte sunulduğu bir çalışma alanıdır. Vitrini dolduran çalışmalar ile markanız ve kimliğiniz daha iyi görünür, hatırlanır ve bilinir.  Grafik tasarım fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen bireylerin öncelikle bilmesi gereken nokta sabit bir tek fiyat politikasının olmadığıdır.

Kurumsal kimlik çalışmaları için hazırlanacak grafik tasarım fiyatları ile sosyal medya grafik tasarım fiyatları değişiklik gösterir. Detaylı bilgi için mutlaka Cososyal Ajans ile iletişime geçmenizi ve bilgi almanızı öneririz.

Markanızın farkını ortaya koymak ve yaratıcı gücün sınırlarını zorlamak adına gerçekleştirilen tüm çalışmalarda farklı olduğunuzu tüm dünyaya gösterebilme şansını elde edeceksiniz.
Hizmet Teklif Formu

  13.10.2021
  179
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Müşteri Temsilcisi
  Müşteri Temsilcisi
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?