trende

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Ofisiniz Nerede? Sizinle Nasıl İletişime Geçebilirim?

Ofisimiz Antalya / Muratpaşa da olup gelmenize gerek kalmadan sizinle, sizin seçtiğiniz bir zaman diliminde çeşitli görüntülü konuşma programları, e posta veya web sayfamızda bulunan iletişim numaraları aracılığıyla, web tasarım konusunda neler yapabileceğimizi konuşabiliriz.

Web Sitesinde İyi Bir Tasarım Nasıl Olmalıdır?

Bütün web sitelerinde, tasarım içeriğe göre yaratılır. Bu nedenle de her sitede farklı bir tasarım modeli ortaya çıkar. Cososyal Dijital Medya Ajansı için iyi web tasarımı, temiz, içerik odaklı ve abartıdan uzak olmasından geçer.

Web Sitemizin Tasarımını Hangi Sıklıkla Yenilememiz Gerekir?

İnternet teknolojileri hızlı bir şekilde geliştiği için web sitelerinde kullanılan yazılımlar bir süre sonra mevcut olan sürümlerinde sürüm yükseltmeleri yapar. Bu noktada sitenizin tasarımını yenilemeniz gerekmektedir.
Aksi halde güvenlik problemlere ortaya çıkabileceği gibi, zamanla sunucu üzerindeki başka yazımlarla uyumsuzluk meydana geleceği için web siteniz çalışamaz hale gelebilir.

Neden Ajans Hizmeti Almam Gerekir?

Marka tecrübesi ve dijital ajans sektörü ile işletmenizin dijital ortamda daha hızlı bir şekilde yol almasını sağlar. Profesyonel destek almak kendi markanızı geliştirmek açısından son derece önemlidir. Elbette bu süreçte doğru kaynaklardan doğru destek almalısınız. Cososyal olarak sizler için profesyonel hizmeti mümkün kılıyoruz.

Sizinle Çalışmaya Nasıl Başlayabiliriz?

Web sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz. E-posta atabilir, arayabilir ya da iletişim formu doldurarak bilgilerinizi bize yollayabilirsiniz. İletmiş olduğunuz bilgiler aracılığı ile sizlerle iletişim kurarak gerekli ihtiyaçlarınız için profesyonel destek sunmaya hazırız!

Neden Bizden Seo Hizmeti Almalısınız?

Cososyal Ajans adıyla sektöre girdiğimiz günden bu yanan en çok tercih edilen seo ajansı olarak kalite standartlarımızı daima en yukarıda tuttuk. Seo danışmanı uzmanlık kazanmak için temelde dört yeteneğe ihtiyaç duyulur. Bunlar; teknik hâkimiyet, analitik gözlem, yaratıcılık ve takım oyuncusu olmak/iyi iletişim becerisi olarak sıralanabilir. Bu bağlamda ajansımız bünyesinde hizmet sunan tüm ekibimiz uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Amacımız daima sizin istediklerinizi en doğru şekilde karşılamak ve sitenizin verimini arttırmaktır.
Teknik hâkimiyet web sitelerinin yapılışını, teknolojinin ve kodlamanın mantığını, arama motorlarının web sitelerini tarayışını anlamayı sağlar. Diğer adımlarda da teknik hâkimiyete ihtiyaç duyulur. Analitik gözlem kişiden kişiye değişiklik gösterir. Burada web sitelerinde bulunan fonksiyonların doğurduğu sonuçları, stratejik değişikliklerin ve çevresel etkilerin desteğini, yapılan işin verdiği sonuçları anlamayı sağlar.
SEO danışmanı olabilmek için yaratıcılık çok kapsamlı incelenmesi gereken bir yetenektir. Görsel yaratıcılık ve matematiksel yaratıcılığa sahip olma fikridir. Herkesinki birbirinden farklı olabilir.  Takım oyuncusu olmak/iyi iletişim becerisi ise işi her koşulda doğru yürütebilmeyi kapsar. Gerekirse bir ekiple birlikte yapılması gereken işler olabilir. Nabza göre şerbet verilmeli, kibirli olunmamalı ve empati yeteneğiniz gelişmiş olmalıdır. Aynı zamanda ikna etme gücünüz de sağlam olmalı.
Yine bu yeteneklerin yanında bazı karakteristik özelliklerinizin de bulunması gerekir. Bunlar iki özellik etrafında şekillenir:
İlki: Planlayan, strateji ortaya koyan, çözümler üreten, yenilik peşinde koşan bir profesyonel.
İkincisi: Kullanıcının gözünden durumu değerlendirebilen, basit davranışların altındaki eğilimleri analiz edebilen bir kullanıcı.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?