E-Ticaret

E-Ticaret
E-Ticaret

Günümüzde internet aracılığı ile para kazanmanın yollarından biri olan E-Ticaret, farklı birçok sektördeki ürünlerin sanal bir ortamda online olarak alınıp satılmasını sağlayan bir platformdur. Ürünlerinizi online ortamda ve farklı ödeme seçenekleri ile satma imkânı bulduğunuz E-Ticaret sistemini doğru ve yerinde kullandığınız zaman size kar getirecektir. Hedef bir kitle belirlediğinizde karınız artacaktır.

Sanal ortamda online olarak yapacağınız ticareti tüm Dünya üzerinden farklı ülkeler aracılığı ile de yapabilirsiniz. Günümüzde özellikle Kobiler dahil tüm işletmeler sanal ticaret hizmetlerine ağırlık vermektedir. Böylelikle hem işletmelerin tanınırlığı artmakta hem de farklı pazarlama teknikleri ile kar artmaktadır. E-ticaret faaliyetinde bulunmak isteyen müşterilerime faaliyette bulanmak istedikleri sektöre göre kolay ara yüzü olan e ticaret sitesi oluşturuyor veya mevcut e ticaret sitelerinde potansiyel hedef kitlenin istekleri doğrultusunda iyileştirmeler yapıyoruz.

Hizmet Özellikleri
 • Ürün Girişleri ve İçerikleri
 • E-Ticaret Alt Yapısının Oluşturulması
 • Site Haritası Düzeni
 • Pazaryeri Entegrasyonları
 • E-Ticaret Stok Takibi
 • E-Ticaret Kargo Yönetimi
Foto Galeri

İster işletme, isterseniz de ürettiğiniz ürünler üzerinden olsun E-Ticaret işlemleri yapabilirisiniz. Bu alandaki ticari işlemleri var olan ya da ürettiğiniz ürünleriniz için yapıyorsanız ürünlerinizi pazarlayacağınız ve satışınızı artıracak hedef kitleye ulaşmanız için profesyonel yardımına ihtiyacınız vardır. E-ticaret hizmetimizle bu yardımı size sağlıyor, istekleriniz doğrulusunda bir e-ticaret gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz.

Sıkça Sorulanlar
Ofisiniz Nerede? Sizinle Nasıl İletişime Geçebilirim?

Ofisimiz Antalya / Muratpaşa da olup gelmenize gerek kalmadan sizinle, sizin seçtiğiniz bir zaman diliminde çeşitli görüntülü konuşma programları, e posta veya web sayfamızda bulunan iletişim numaraları aracılığıyla, web tasarım konusunda neler yapabileceğimizi konuşabiliriz.

E Ticaret Sitesi İyi Bir Tasarım Nasıl Olmalıdır?

Bütün web sitelerinde, tasarım içeriğe göre yaratılır. Bu nedenle de her sitede farklı bir tasarım modeli ortaya çıkar. Cososyal Dijital Medya Ajansı için iyi web tasarımı, temiz, içerik odaklı ve abartıdan uzak olmasından geçer.

Web Sitemizin Tasarımını Hangi Sıklıkla Yenilememiz Gerekir?

İnternet teknolojileri hızlı bir şekilde geliştiği için web sitelerinde kullanılan yazılımlar bir süre sonra mevcut olan sürümlerinde sürüm yükseltmeleri yapar. Bu noktada sitenizin tasarımını yenilemeniz gerekmektedir.
Aksi halde güvenlik problemlere ortaya çıkabileceği gibi, zamanla sunucu üzerindeki başka yazımlarla uyumsuzluk meydana geleceği için web siteniz çalışamaz hale gelebilir.

İletşim
E –Ticaret Hizmetinde İşlemler

Antalya’daki E-Ticaret hizmetimizden yararlanarak online ticaret sektöründe yer edinmek için ilk önce satışını yapacağınız ürüne veya hizmete karar vermelisiniz. Fiyat ve pazar araştırması yaparak sizin için ideal olanı belirleyebilirsiniz. Ürün ya da hizmetle ilgili tedarik ve satış zincirlerini belirlemelisiniz. Bununla birlikte, sanal ortamda satışına karar verdiğiniz ürün için hem sanal hem de reel ortamda alıcı kitleyi değerlendirmeli, maliyet potansiyelini karşılaştırmalısınız. Pazar araştırmasıyla birlikte rakip araştırması da gerekli olup elde ettiğiniz bilgileri rapor halinde analiz ederken birçok farklı kaynak ve kanaldan yararlanmalısınız. Bu aşamalardan sonra güvenilir ve ürünlerinizi iyi bir şekilde tanıtacak bir sitenizin olması gerekir. Sanal mağaza açarak daha çok alıcıya ulaşırsınız. Her sektörün ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli bir şekilde hizmet edecek sanal ticaret hizmetlerimizle ve uygun paketlerimizle, sanal platformda ürünleriniz satışa hazır hale gelir.

İşinizi bizimle büyütün
Hizmet Teklif Formu

  13.10.2021
  155
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Müşteri Temsilcisi
  Müşteri Temsilcisi
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?